| Product Name | DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Mining Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Engine | Yuchai |
| Drilling Depth | 20m |
| Product Name | DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Mining Drilling Rig |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Engine | 306KW |
| Product Name | Top Hammer DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Mining Drilling Rig,Hydraulic Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 73.5KW |
| Engine | Yuchai |
| Product Name | DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Mining Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Engine | Yuchai |
| Drilling Depth | 20m |
| Product Name | Integrated Drilling Equipment |
|---|---|
| Name | DTH Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Engine | 298KW |
| Drilling Diameter | 140-190mm |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Power Type | Diesel |
| Power | 194KW |
| Drilling Depth | Max.30m |
| Drilling Diameter | 90-138mm |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Power Type | Diesel |
| Power | 194KW |
| Drilling Depth | Max.30m |
| Drilling Diameter | 90-138mm |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Power Type | Diesel,Electric,Air Motor |
| Weight | 4500kg |
| Dimension(l*w*h) | 5500*2050*2200mm |
| Power(w) | 37KW |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Drill Pipe Dia | 76mm |
| Drill Pipe Length | 3m |
| Engine | Yuchai |
| Power Type | Diesel,Electric,Air Motor |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Drill Pipe Dia | 76mm |
| Drill Pipe Length | 3m |
| Engine | Yuchai |
| Power Type | Diesel,Electric,Air Motor |