| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Power Type | Diesel |
| Power | 194kW |
| Product Name | DTH Drilling Rig |
| Name | Blast Hole Drilling Machine |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Power Type | Diesel |
| Drilling Diameter | 115-150mm |
| Drilling Depth | 30m |
| Product Name | Integrated Drilling Equipment |
| Power Type | Diesel |
|---|---|
| Product Name | Dth Drilling Rig |
| Name | Mining Drilling Rig |
| Application | Mining,quarry,drilling Blast Hole,mining And Construction |
| Air Consumption 14-35m3/min | 14-35m3/min |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Power Type | Diesel |
| Engine | Yuchai |
| Power | 206kw |
| Application | Drilling Rock Drilling Mining Quarry,blasting Hole Drilling |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Product Name | DTH Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power | 206KW |
| Engine | Yuchai |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Product Name | DTH Drilling Rig |
| Drilling Diameter | 115-152mm |
| Drilling Depth | Max.30m |
| Engine | Yuchai |
| Product Name | DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Application | Mining Project,Coal,Ore,Water Well |
| Feature | Hydraulic Controlling,Light Weight High Drilling Efficiency |
| Name | Bucket Drilling Rig |
| Power Type | Electric |
| Product Name | DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Bucket Drilling Rig |
| Application | Mining Project,Coal,Ore,Water Well |
| Feature | Hydraulic Controlling,Light Weight High Drilling Efficiency |
| Motor Power | 5.5 Kw |
| Product Name | DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Application | Drilling Rock Drilling Mining Quarry,blasting Hole Drilling |
| Machine Type | Drilling Equipment |
| Advantage | Automatic With Rod Changing System |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,High Performance |
| Product Name | DTH Drilling Rig,Hydraulic Drilling Rig, |
|---|---|
| Name | Crawler Drilling Rig,DTH Drilling Machine,Mining Drilling Equipment |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power | 206KW |