| Product Name | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Rotary Drilling Machine |
| Application | Engineering Construction,Pile Foundation,Blasthole Drilling,Construction Works,Mining Project |
| Power Type | Diesel |
| Working Pressure | 32Mpa |
| Product Name | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Rotary Drilling Machine |
| Application | Engineering Construction,Pile Foundation,Blasthole Drilling,Construction Works,Mining Project |
| Power Type | Diesel |
| Working Pressure | 32Mpa |
| Product Name | Top Hammer DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Mining Drilling Rig,Hydraulic Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 60kw At 2200rpm |
| Drilling Diameter | 40-100mm |
| Product Name | DTH Drilling Rig Machine |
|---|---|
| Name | Integrated Drilling Equipment |
| Power Type | Diesel |
| Power | 194KW |
| Drilling Depth | Max.30m |
| Product Name | DTH Drilling Rig Machine |
|---|---|
| Name | Integrated Drilling Equipment |
| Power Type | Diesel |
| Power | 194KW |
| Drilling Depth | Max.30m |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Power Type | Diesel |
| Power | 194KW |
| Drilling Depth | Max.30m |
| Drilling Diameter | 90-138mm |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 78KW |
| Drilling Depth | 10m |
| Drilling Diameter | 90-400mm |
| Mobility | Cylinder+Chain |
|---|---|
| Rotary Torque(Max. | 5000N.M |
| Lifting Force | 35KN |
| Rotary Torque(Max.) | 500N.m |
| Power | 73.5KW |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Power Type | Diesel |
| Power | 194KW |
| Rotary Torque | 3300N.m |
| Air Consumption | 16m3/min |
| Product Name | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Rotary Drilling Machine |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 13m |