| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Rig Machine,Crawler Water Well Drilling Rig |
| Engine | Diesel Engine |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 176KW |
| Product Name | Underground Jumbo Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Jumbo Drilling Rig |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power(w) | 66kw |
| Drilling Diameter | 41-76mm |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Power Type | Diesel |
| Power | 206KW |
| Drilling Depth | Max.30m |
| Drilling Diameter | 115-152mm |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Power Type | Diesel |
| Power | 206KW |
| Product Name | DTH Drilling Rig |
| Name | Hydraulic Drilling Rig |
| Product Name | Dth Drilling Rig |
|---|---|
| Power Type | Diesel |
| Engine | Yuchai |
| Drilling Depth | 20m |
| Drilling Diameter | 70-100mm |
| Product Name | DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Namer | Integrated Drilling Equipment |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power | 194kw |
| Product Name | DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Bucket Drilling Rig |
| Application | Mining Project,Coal,Ore,Water Well |
| Feature | Hydraulic Controlling,Light Weight High Drilling Efficiency |
| Drill Diameter | 60-80mm |
| Product Name | DTH Drilling Rig, |
|---|---|
| Name | Crawler Drilling Rig,DTH Drilling Machine |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power | 206KW |
| Product Name | DTH Drilling Rig,DTH Drilling Machine |
|---|---|
| Name | Integrated DTH Drilling Rig ,Crawler Drilling Rig |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power | 206KW |
| Product Name | DTH Drilling Rig,Integrated Drilling Equipment |
|---|---|
| Name | Crawler Drilling Rig,DTH Drilling Machine |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power | 206KW |