| Product Name | Rotary Drilling Rig Machine |
|---|---|
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power(w) | 110KW |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 15m |
| Product Name | Rotary Drilling Rig Machine |
|---|---|
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Name | Hydraulic Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 153KW |
| Product Name | Hydraulic Core Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Sonic Drilling Rig,borehole Drilling Rig,core Drilling Rig |
| Type | Core Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 160KW |
| Product Name | DTH Drilling Rig,DTH Drilling Machine |
|---|---|
| Power Type | Diesel |
| Engine | Yuchai |
| Drilling Depth | 20m |
| Drilling Diameter | 70-100mm |
| Product Name | Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Borehole Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Engine | Yuchai |
| Drilling Depth | 20m |
| Product Name | DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Mining Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Engine | Yuchai |
| Drilling Depth | 20m |
| Product Name | DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Mining Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Engine | Yuchai |
| Drilling Depth | 20m |
| Product Name | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Rotary Drilling Machine |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 13m |
| Product Name | Rotary Drilling Rig Machine |
|---|---|
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power(w) | 153KW |
| Drilling Diameter | 1400mm |
| Drilling Depth | 20m |
| Product Name | Water Well Drilling Rig,Borehole Drilling Machine /water Well Drilling Rig For Sale |
|---|---|
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Name | 200m Pneumatic Tractor Mounted Water Well Drilling Rig Machine Price |
| Engine | Diesel Engine |
| Power(w) | Yunnei 65KW /Quanchai 76KW |