| Product Name | Rotary Drilling Rig Machine |
|---|---|
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power(w) | 110KW |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 15m |
| Product Name | Rotary Drilling Rig Machine |
|---|---|
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power(w) | 110KW |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 15m |
| Product Name | Rotary Drilling Rig Machine |
|---|---|
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 153KW |
| Drilling Diameter | 1400mm |
| Product Name | Dth Drilling Rig,Crawler Drilling Rig |
|---|---|
| Engine | Yuchai |
| Power(w) | 92KW |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 50m |
| Product Name | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Rotary Drilling Machine |
| Application | Engineering Construction,Pile Foundation,Blasthole Drilling,Construction Works,Mining Project |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 15m |
| Power Type | Diesel |
|---|---|
| Power | 194kW |
| Product Name | Integrated Drilling Equipment |
| Name | DTH Drilling Rig |
| Drilling Depth | 30m |
| Product Name | Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Jumbo Drilling Rig |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Application | Tunnel,Blasting Hole Drilling,Mining Project,Construction Works |
| Drilling Depth | 100m |
| Product Name | Rotary Drilling Machine |
|---|---|
| Name | Hydraulic Drilling Rig |
| Power(w) | 110KW |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 15m |
| Product Name | Rotary Drilling Rig Machine |
|---|---|
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power(w) | 110KW |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 15m |
| Product Name | Rotary Drilling Rig Machine |
|---|---|
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power(w) | 110KW |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 15m |