| Product Name | Pneumatic Rock Drill |
|---|---|
| Application | Mining ,concrete Breaking, Coal, |
| Length | 580mm |
| Working Pressure | 0.40-0.63 Mpa |
| Keyword | Air Breaker Hammer |
| Product Name | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Rotary Drilling Machine |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 13m |
| Product Name | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Rotary Drilling Machine |
| Application | Engineering Construction,Pile Foundation,Blasthole Drilling,Construction Works,Mining Project |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 15m |
| Product Name | Core Drilling Machine,diamond Core Drilling Rig,hydraulic Core Drilling Rig |
|---|---|
| Feature | High Drilling Efficiency,portable,geological Coring Machine |
| Application | Coring Machine,Gelogical Prospecting |
| Name | Borehole Drilling Rig,water Well Drilling Machine,Multifunction Hydraulic Drilling Rig,core Drilling Rig |
| Usage | Water Well,Coal,water Well.core Sample |
| Name | Water Well Drilling Rig Machine |
|---|---|
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 118KW |
| Product Name | Jack Hammer |
|---|---|
| Name | Pneumatic Rock Drill |
| Keyword | Portable Rock Drilling Machine |
| Drilling Diameter | 34-56mm |
| Drilling Depth | 1-6m |
| Name | Water Well Drilling Rig Machine |
|---|---|
| Product Name | Hydraulic Water Well Drilling Rig |
| Engine | Yunnei |
| Power(w) | 73KW |
| Drilling Depth | 260m |
| Product Name | Water Well Drilling Rig,Borehole Drilling Machine /water Well Drilling Rig For Sale |
|---|---|
| Name | Portable Water Well Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 120m |
| Drilling Diameter | 75-300mm |
| Product Name | Core Drilling Rig ,core Drilling Machine |
|---|---|
| Type | Core Drilling Rig |
| Name | Borehole Drilling Rig,water Well Drilling Machine,core Drilling Rig |
| Keyword | Reverse Circulation Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Small Water Well Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 120m |
| Drilling Diameter | 75-300mm |