| Product Name | Integrated Drilling Equipment |
|---|---|
| Name | Mining Drilling Rig,Hydraulic Drilling Rig,Borehole Drilling Rig |
| Power | 264kw |
| Power Type | Diesel |
| Feeding Force | 12 KN |
| Product Name | Integrated Drilling Equipment |
|---|---|
| Name | Mining Drilling Rig,Hydraulic Drilling Rig,Borehole Drilling Rig |
| Power | 264kw |
| Power Type | Diesel |
| Feeding Force | 12 KN |
| Product Name | Integrated Drilling Equipment |
|---|---|
| Name | Mining Drilling Rig,Hydraulic Drilling Rig,Borehole Drilling Rig |
| Power | 264kw |
| Power Type | Diesel |
| Feeding Force | 12 KN |
| Product Name | Integrated Drilling Equipment |
|---|---|
| Power | 264kw |
| Power Type | Diesel |
| Feeding Force | 12 KN |
| Lifting Force | 18KN |
| Product Name | Top Hammer Drilling Rig,Crawler Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Mining Drilling Rig,Hydraulic Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 60kw At 2200rpm |
| Drilling Diameter | 40-100mm |
| Product Name | Top Hammer Drilling Rig,Crawler Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Mining Drilling Rig,Hydraulic Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 60kw At 2200rpm |
| Drilling Diameter | 40-100mm |
| Product Name | Drill Rod |
|---|---|
| Machine Type | Drilling Tool |
| Use | Ore Mining,Well Drilling,Coal Mining,quarry,Rock Drilling/Water Well Mining |
| Type | Drill Pipe,drill Rod |
| Application | Marble Quarry,diamond Drilling,connected With Rock Drill And Rock Bit,Backhoe |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Product Name | Drilling Rig Machine |
| Application | Mining Project,Coal,Ore,Water Well |
| Feature | Light Weight High Drilling Efficiency |
| Working Pressure(bar) | 0.5-0.7Mpa |
| Product Name | Crawler Drilling Rig |
|---|---|
| Power(w) | 3.7KW |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 30m |
| Drilling Diameter | 90-254mm |
| Product Name | Drilling Rig/Crawler Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Integrated Drilling Equipment |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power | 316KW |