| Product Name | DTH Drilling Rig Machine |
|---|---|
| Name | Integrated Drilling Equipment |
| Power Type | Diesel |
| Power | 194KW |
| Drilling Depth | Max.30m |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Power Type | Diesel |
| Power | 194KW |
| Drilling Depth | Max.30m |
| Drilling Diameter | 90-138mm |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Power Type | Diesel |
| Power | 194KW |
| Drilling Depth | Max.30m |
| Drilling Diameter | 90-138mm |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Applicable Industries | Construction Works , Energy & Mining |
| Product Name | DTH Drilling Rig |
| Engine | Yuchai |
| Power | 206KW |
| Product Name | DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power | 168kw(2200r/min) |
| Drilling Depth | Max.150m |
| Product Name | Drill Rod |
|---|---|
| Machine Type | Drilling Tool |
| Use | Ore Mining,Well Drilling,Coal Mining,quarry,Rock Drilling/Water Well Mining |
| Type | Drill Pipe,drill Rod |
| Material | Carbon Steel,Carbide,High Manganese Steel,S135,R780 |
| Product Name | Drill Rod |
|---|---|
| Machine Type | Drilling Tool |
| Use | Ore Mining,Well Drilling,Coal Mining,quarry,Rock Drilling/Water Well Mining |
| Type | Drill Pipe,drill Rod |
| Material | Carbon Steel,Carbide,High Manganese Steel,S135,R780 |
| Product Name | Drill Rod |
|---|---|
| Machine Type | Drilling Tool |
| Use | Ore Mining,Well Drilling,Coal Mining,quarry,Rock Drilling/Water Well Mining |
| Type | Drill Pipe,drill Rod |
| Material | Carbon Steel,Carbide,High Manganese Steel,S135,R780 |
| Product Name | Drill Rod |
|---|---|
| Machine Type | Drilling Tool |
| Use | Ore Mining,Well Drilling,Coal Mining,quarry,Rock Drilling/Water Well Mining |
| Type | Drill Pipe,drill Rod |
| Material | Carbon Steel,Carbide,High Manganese Steel,S135,R780 |
| Product Name | Drill Rod |
|---|---|
| Machine Type | Drilling Tool |
| Use | Ore Mining,Well Drilling,Coal Mining,quarry,Rock Drilling/Water Well Mining |
| Type | Drill Pipe,drill Rod |
| Material | Carbon Steel,Carbide,High Manganese Steel,S135,R780 |