| Product Name | DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Mining Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Engine | Yuchai |
| Drilling Depth | 20m |
| Product Name | DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Mining Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Engine | Yuchai |
| Drilling Depth | 20m |
| Product Name | Top Hammer DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Mining Drilling Rig,Hydraulic Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 73.5KW |
| Engine | Yuchai |
| Product Name | Top Hammer DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Mining Drilling Rig,Hydraulic Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 73.5KW |
| Engine | Yuchai |
| Product Name | DTH Drilling Rig Machine |
|---|---|
| Name | Integrated Drilling Equipment |
| Power Type | Diesel |
| Power | 194KW |
| Drilling Depth | Max.30m |
| Product Name | DTH Drilling Rig Machine |
|---|---|
| Name | Integrated Drilling Equipment |
| Power Type | Diesel |
| Power | 194KW |
| Drilling Depth | Max.30m |
| Product Name | DTH Drilling Rig,Hydraulic Drilling Rig ,DTH Drilling Machine |
|---|---|
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power | 194KW |
| Drilling Depth | 30m |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Power Type | Diesel |
| Power | 316KW |
| Drilling Depth | Max.30m |
| Drilling Diameter | 138-203mm |
| Product Name | DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power | 194kw |
| Drilling Depth | Max.30m |
| Product Name | Crawler Drilling Rig ,Drilling Machine |
|---|---|
| Name | DTH Drilling Rig,Integrated Drilling Equipment |
| Power | 264kw |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 28m |