| Product Name | Crawler Drilling Rig ,Drilling Machine |
|---|---|
| Name | DTH Drilling Rig,Integrated Drilling Equipment |
| Power | 264kw |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 28m |
| Product Name | Top Hammer DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Mining Drilling Rig,Hydraulic Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 60kw At 2200rpm |
| Drilling Diameter | 40-100mm |
| Product Name | DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power | 168kw(2200r/min) |
| Drilling Depth | Max.150m |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Engine | Yuchai |
| Power Type | Diesel,Electric,Air Motor |
| After-sales Service Provided | Online Support |
| Weight | 4500kg |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Usage | Ore |
| Engine | Yuchai |
| Power Type | Diesel,Electric,Air Motor |
| After-sales Service Provided | Online Support |
| Name | Top Hammer Drill Rig |
|---|---|
| Product Name | DTH Drilling Rig |
| Machine Type | Drilling Equipment |
| Application | Rock Drilling,ore Mining,mine,Drilling Holes |
| Advantage | High Performance,fast Footage Speed And Good Wearing Resistance |
| Product Name | Dth Drilling Rig |
|---|---|
| Power Type | Diesel |
| Engine | Yuchai |
| Drilling Depth | 20m |
| Drilling Diameter | 70-100mm |
| Product Name | DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Mining Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Engine | Yuchai |
| Drilling Depth | 20m |
| Product Name | DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Mining Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Engine | Yuchai |
| Drilling Depth | 20m |
| Product Name | DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Mining Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Engine | Yuchai |
| Drilling Depth | 20m |